pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

17:42 2022.02.21
star_border Додати в обрані

Робота та навчання: де можуть працювати українські студенти. Дані Jooble.

Фахівці сайту з пошуку роботи Jooble проаналізували пропозицію роботи для українських студентів та виявили, що на ринку праці налічується понад 4000 вакансій для молоді.

Кількість вакансій відрізняється залежно від міста України. Традиційно найбільша пропозиція та попит на роботу зосереджені у великих містах: Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Найактивнішими у працевлаштуванні студентів виявилися роботодавці з готельно-ресторанного бізнесу та торгівлі.

За даними Jooble, студентам найчастіше пропонують роботу касирами (в середньому від 12 тис. грн), офіціантами (в середньому від 13 тис. грн) та продавцями-консультантами (в середньому від 15 тис. грн). Найбільшу зарплату роботодавці згодні платити за повний робочий день, проте попитом серед молоді користуються вакансії з гнучким графіком або частковою зайнятістю. Насамперед це пов'язано з необхідністю поєднувати роботу та навчання. Відсоток попиту на вакансії з гнучким графіком або частковою зайнятістю у 2021 виріс на 22% у порівнянні з минулим роком. Якщо порівнювати вакансії з повним та неповним робочим днем, то студенти надають перевагу неповному робочому дню. У 70% випадках студенти першими розглядають вакансії з частковою зайнятістю.

Нагадаємо, раніше сайт із пошуку роботи Jooble провів опитування та виявив, що 72% українців готові звільнитися з роботи, якщо заробітна плата не буде підвищуватися.

Довідка про Jooble

Jooble — це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, який входить до 10 найпопулярніших ресурсів із працевлаштування та спеціалізується на робочих професіях. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.


Контактна особа