pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:44 2022.02.08
star_border Додати в обрані

В Україні з'явиться нова торгівельна марка підгузків

Український виробник підгузків Bambik - корпорації Біосфера запускає довгоочікувану новинку: лінійку підгузків-трусиків для малюків вагою від 9 до 15+ кілограмів вже у лютому цього року.

Bambik запускає лінійку підгузків-трусиків

Український виробник підгузків Bambik - корпорації Біосфера запускає довгоочікувану новинку:  лінійку підгузків-трусиків для малюків вагою від 9 до 15+ кілограмів вже у лютому цього року.

Підгузки-трусики Bambik створені спеціально для активних малюків: їх зручно швидко  вдягати та знімати. М'які подвійні бар'єри навколо ніжок забезпечують додатковий захист від протікання. Індикатор вологи та контролю наповненості підгузків-трусиків покаже, коли підгузок необхідно замінити, а дихаючі матеріали забезпечать малюкові комфорт та захист від подразнень.

«З тим же трепетом, як мама чекає на перший крок своєї дитини, так само і ми, з особливою любов’ю, увагою, турботою і натхненням готувалися до випуску перших підгузків-трусиків Bambik, розуміючи, яку свободу вони дають малюкам. Підгузки-трусики, які зроблено в Україні, не поступаються за якістю міжнародним аналогам. Для нас важливо, аби батькам і малюкам було комфортно і зручно використовувати наш новий продукт», - прокоментувала запуск нової лінійки трусиків Інна Тохтарова, Глобал маркетинг директор бізнес-напрямку «Гігієна» корпорації «Біосфера».     

Підгузки-трусики Bambik виготовлені на італійському обладнанні. Всі матеріали ретельно відібрані та пройшли перевірку на якість, продукт дерматологічно протестований, що гарантує безпеку та комфорт для малюків.

Перші підгузки-трусики 4, 5 та 6 розміру ви зможете придбати вже у лютому на сайті https://sfera.ua, а з березня у магазинах роздрібної торгівлі.

Довідково:

ТМ «Bambik» - український бренд підгузків від корпорації «Біосфера», створений у 2020 році. Продукція виробляється на сучасній високотехнологічній лінії. Вироби пройшли ретельні лабораторні дослідження в Італії.

ТМ «Bambik» випускає якісну продукцію за доступною ціною. Оптимальне співвідношення ціни та якості було підтверджено споживачами нагородою «Вибір року 2021» у номінації «Кращі дитячі підгузки від українського виробника».

Корпорація «Біосфера» – один із лідерів з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 30 ринках світу, а в продуктовому портфелі компанії понад 2 000 найменувань продукції: такі загальновідомі торгові марки, як «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Bambik, Novita, Eventa, Superfresh, PROservice і багато інших.

 


Контактна особа