pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:53 2022.01.17
star_border Додати в обрані

«Фармак» увійшов до рейтингу ТОП-25 українських компаній-експортерів

Авторитетне видання «Влада та гроші» опублікувало рейтинг ТОП-25 українських компаній-експортерів, до якого увійшов лідер фармацевтичної галузі «Фармак».

До списку потрапили компанії, які змогли з українською продукцією вийти на закордонні ринки, стати відомими в інших країнах як постачальники якісних товарів і тим самим зміцнити авторитет України на міжнародній арені.
Під час складання рейтингу незалежне журі оцінювало кількісні показники експорту, популярність продукції в інших країнах, ексклюзивність товарів та послуг, кількість країн, до яких постачається продукція, тощо. Було використано відомості з відкритих джерел, зокрема, офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ, оцінки галузевих експертів.
«Фармак» є одним з найбільших експортерів лікарських засобів. Виробничі лінії компанії мають європейські сертифікати GMP (належна виробнича практика), що дає змогу реалізовувати продукцію у країнах з особливо жорсткими регуляторними вимогами.
Продукція «Фармак» представлена в таких країнах, як Ізраїль, Грузія, Швеція, Швейцарія, Бразилія, Австралія, Німеччина, Литва, Велика Британія, Сінгапур, Франція та інших. Загалом продукція представлена більш як у 40 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії.
Частка експорту в загальних продажах компанії становить 24,9%. За даними 10 місяців 2021 року, експорт «Фармак» зріс на 8% порівняно з аналогічним періодом 2020 року.
Компанія має власні представництва в Казахстані, Узбекистані, Білорусі, Киргизії, В’єтнамі, Об’єднаних Арабських Еміратах, а також маркетуючу компанію в Польщі.
Довідка про компанію
«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України.* У продуктовому портфелі компанії понад 400 лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.  
Компанія щороку реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.
У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена більш як у 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін.
«Фармак» входить до списку 25 найінноваційніших компаній, його визнано найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.
* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research станом на жовтень 2021 року.
** За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2021 р.).


Контактна особа