pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:49 2022.01.06
star_border Додати в обрані

CEO «Фармак» отримав перемогу в рейтингу найкращих управлінців

Авторитетний рейтинговий журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» склав традиційний рейтинг найкращих управлінців. До нього увійшов Володимир Костюк, виконавчий директор фармацевтичної компанії «Фармак». Володимир також здобув перемогу в спеціальній номінації «Трендсетер ринку».

Під час формування рейтингу журі проаналізувало роботу майже 200 СЕО з найбільших компаній України. Кандидатів оцінювали за такими критеріями, як: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами. 

«Це вочевидь найголовніший номер нашого журналу за рік. Бо саме в кінці року бізнес порівнює свої здобутки та втрати і саме від управлінців — від їхньої майстерності та здатності адаптуватися — залежить, якою буде ця пропорція», — говорить Максим Біроваш, головний редактор рейтингового журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

«Фармак» уже понад 10 років є лідером фармацевтичного ринку України. Під керівництвом Володимира Костюка компанія впевнено зміцнює свої позиції в Україні, нарощує експорт та відкриває нові ринки збуту. Нині компанія експортує ліки більш як у 40 країн світу та має власні представництва в Казахстані, Узбекистані, Білорусі, Киргизії, В’єтнамі, Польщі та Об’єднаних Арабських Еміратах.

У 2021 році «Фармак» розпочав у Києві будівництво інноваційного R&D центру з надсучасними лабораторіями для розробки й тестування нових лікарських засобів. У планах Володимира Костюка до 2028 року трансформувати компанію з української у сильного міжнародного гравця.


Довідка про компанію

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України.* У продуктовому портфелі компанії близько 200 брендів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.    

Компанія щороку реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена більш як у 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін.

«Фармак» входить до списку 25 найінноваційніших компаній, його визнано найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.

* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research станом на жовтень 2021 року.

** За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2020 р.).Контактна особа