pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:09 2021.11.29
star_border Додати в обрані

Проєкт для тих, хто нас рятує: у Farmak.Family Doctor Camp лікарі надихнулися на створення власних соціальних проєктів

У жовтні, вперше в медичному просторі, компанія «Фармак», яка є лідером* фармацевтичного ринку України, організувала новаторський захід для сімейних лікарів – Farmak.Family Doctor Camp. Це п’ятиденний табір, що був створений для обміну професійним досвідом, побудови знань щодо розвитку власного бренду лікаря, «перезавантаження» та боротьби з професійним вигоранням.

Учасники заходу починали кожний ранок зі спортивних тренувань, протягом дня відвідували майстер-класи та тренінгові блоки. Тут вони отримували практичні інструменти для мотивації в щоденній роботі, опановували передові медичні технології – наприклад, як провести УЗД серця та судин за допомогою смартфона, змагалися між собою у спортивних та інтелектуальних челенджах, а також працювали над створенням соціальних проєктів для здоров’я нації.
Для учасників було проведено 4 медичних майстер-класи, а також тренінги:
• з виявлення та боротьби з вигоранням від досвідченого психолога;
• зі взаємодії лікаря з пацієнтом від лікаря-анестезіолога, блогера та спікера TEDx;
• з побудови особистого бренду лікаря в інфопросторі від професора, що створив власний бренд і клініку в Києві, та кофаундерки популярної медичної спільноти в Instagram;
• з превентивних заходів щодо передчасного старіння та подовження життя від генетика.
І головне, наприкінці табору 4 команди лікарів презентували свої соціальні проєкти щодо поліпшення здоров’я українців. Шляхом голосування обрали одну з ідей, яка отримала підтримку для реалізації від «Фармак». Саме таке завершення проєкту допомагає лікарям згадати, чому колись вони обрали шлях допомоги людям, а також мотивує до пошуку нових рішень та підходів у лікуванні пацієнтів.
«Цей формат не стільки про наукове пізнання у лікуванні та діагностиці, скільки про самосприйняття та відкриття себе й оточуючих по-новому. Які всі талановиті й чудові – словами не передати! І про це, на жаль, багато хто забуває у своїй щоденній рутині – про свої мрії, бажання та цілі. Я планую відвідувати кожен наступний кемп і, звісно, буду радити колегам», – зазначає Олександр Бабінський, сімейний лікар і учасник Farmak.Family Doctor Camp.
«Найважливішою цінністю фармацевтичної компанії «Фармак» є люди. Люди, які працюють на підприємстві, а також ті, з ким ми маємо честь співпрацювати та без кого здоров’я нації неможливо досягти, – сімейні лікарі. Проєкти, які сприятимуть їхній ефективній і комфортній роботі, – невід’ємна частина діяльності компанії. Ми глибоко переконані, що спільними зусиллями бізнесу, влади та суспільства зможемо реалізувати справді важливі й потрібні проєкти для українців», – коментує Катерина Бойко, консультантка з маркетингу «Фармак», а також одна з організаторів проєкту.
Більше про те, як пройшла подія, можна дізнатися на сторінках у соцмережах: Facebook та Instagram.
* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

Довідка про компанію
«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України.* У продуктовому портфелі компанії близько 200 брендів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.  
Компанія щороку реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року було інвестовано в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження та розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.
У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена більш як у 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та ін.
«Фармак» входить до списку 25 найінноваційніших компаній, його визнано найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.
* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.
** За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 р.), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 р.), «ТОП-100. Рейтинги крупнейших» (2020 р.).

Контактна особа