pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

17:06 2021.11.15
star_border Додати в обрані

Бюджетні заклади та організації Харкова повинні укласти договори з постачальником газу до 1 грудня 2021 року

АТ «Харківміськгаз» має 95 укладених договорів на розподіл газу з бюджетними установами та організаціями міста Харкова. Окрім договору на розподіл, усі бюджетні заклади мають укласти договір з постачальником природного газу. До 1 грудня цього року постачання газу цим закладам здійснюється постачальником «останньої надії».

АТ «Харківміськгаз» відновило безперебійне газопостачання усім підприємствам та організаціям, які направили звернення на відновлення послуги з доставки газу. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року № 1102 строк укладання нових договорів продовжено до 1 грудня 2021 року. До цього часу бюджетні установи отримують природний газ від постачальника «останньої надії» за фіксованою ціною.

«Враховуючи той факт, що постачальник «останньої надії» постачає природний газ споживачу протягом обмеженого терміну, для забезпечення безперервності постачання природного газу звертаємо увагу бюджетних установ, закладів охорони здоров’я державної та комунальної власності про необхідність укладання договорів з новим постачальником природного газу, відповідно до Постанови КМУ № 1102», - повідомляє начальник відділу з продажів Яна Карвєшкіна.

Для забезпечення безперервності постачання природного газу та пришвидшення процесу укладення договорів, АТ «Харківміськгаз» 8 листопада 2021 року проінформувало Харківську обласну державну адміністрацію.


Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків