pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:09 2021.10.26
star_border Додати в обрані

Компанія «Фармак» долучилася до благодійної акції «Монетки дітям»

Понад 100 тисяч гривень було передано компанією на лікування онкохворим дітям в рамках благодійної ініціативи

Понад 100 тисяч гривень було передано на лікування онкохворим дітям

Акцію «Монетки дітям» організував благодійний фонд «Таблеточки» з ініціативи Національного банку України. Монети номіналом 25 копійок вже вийшли з обігу, але їх приймали банки по всій Україні протягом вересня. Зібрані кошти були перераховані на допомогу онкохворим дітям.

Збирали монети всією країною: у школах, офісах, відділеннях банків. Працівники «Фармак» підтримали акцію й організували збір на двох заводах: у Києві та Шостці. Зусиллями працівників вдалось зібрати близько 10 тисяч монет. До акції долучився і Фонд родини Жебрівських, що переказав ще 100 тисяч гривень на лікування дітей.

«Прикро, коли діти, які ще тільки ступили на свій життєвий шлях, мають вести боротьбу з таким важким захворюванням. Але я щиро рада, що ми можемо допомогти. Фонд родини Жебрівських постійно надає підтримку тим, хто опинився сам на сам з хворобою. Я вдячна, що колеги розділяють наше бачення та теж допомагають», прокоментувала Філя Жебровська, голова Наглядової ради «Фармак», голова Правління Благодійного фонду родини Жебрівських.

Усі кошти, зібрані благодійниками, будуть спрямовані на придбання ультразвукового скальпеля для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого центру у Львові та на витратні матеріали для відділення нейрохірургії НДСЛ «Охматдит». Ультразвуковим скальпелем проводитимуть операції найскладнішого рівня дітям з онкозахворюваннями та з іншими хворобами. Цей скальпель зменшить втрати крові і тривалість операції. А отже, діти переноситимуть операцію легше і швидше відновлюватимуться.

«Від щирого серця хочу подякувати співробітникам компанії «Фармак» та Фонду родини Жебрівських за їхню чуйність і щедрість. Ваша допомога перетвориться на найсучасніше лікування і шанс одужати для десятків і навіть сотень дітей. Складно уявити собі щось більш потужне, ніж можливість подарувати шанс на здорове життя. Дякуємо кожному», – сказала Євгенія Ноговіцина, директорка з фандрейзингу БФ «Таблеточки».

Загальна сума зібраних коштів від акції становила 3 мільйони гривень.

***

Про фонд

Благодійний фонд родини Жебрівських — всеукраїнська благодійна організація, правонаступник Благодійного фонду «Фармак».

Фонд був заснований у 2011 році, протягом 10 років реалізував багато благодійних проєктів у сфері охорони здоров’я, освіти, відновлення пам’яток культури, підтримки армії, допомоги соціально незахищеним особам тощо.


Контактна особа