pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:00 2018.06.04
star_border Додати в обрані

Онлайн-ігри та 4К ігри без ефекту "завмирання"

Tenda представила новий гігабітний маршрутизатор з usb роз’ємом

Tenda AC10U AC 1200 був розроблений спеціально для прихильників відео ігор та відео 4К.
Адже завдяки підтримці нового стандарту 802.11ac, 1ГГц процесору та 4-м вбудованим 5 дБі всенаправленим антенам користувач отримує швидке інтернет з’єднання без ефекту «завмирання» чи «гальмування».

Сумарна швидкість з’єднання сягає 1200 мбит/с., тобто, придбавши Tenda AC10U користувач може насолоджуватись улюбленими справами, не відволікаючись на перезавантаження маршрутизатора чи вирішення інших проблем технічного характеру.

Швидкості і потужності новому маршрутизатору також додають 4 гігабітні порти (3 WAN і 1 LAN), здатні передавати данні у 10 раз швидше звичайних стомегабітних.  

Більше того, АС10U – це універсальний маршрутизатор, адже здатен працювати на двох частотах: 2,4ГГц і 5ГГц. Якщо пристрої, підключені до роутера, працюють на частоті 2,4ГГц, маршрутизатор працюватиме на цій частоті. Більш швидке інтернет з’єднання забезпечить частота 5ГГц, за умови, що підключені гаджети також підтримують цю частоту.

Tenda АС10U оснащений повноцінним usb 2.0 роз’ємом (U – означає usb порт у назві моделі), який можна використовувати для передачі файлів по домашній wifi мережі. А також створити домашній «віртуальний хаб», де будуть зберігатися і використовуватися файли на носії, підключеному до роутера.

Технологія Мulti-Users MIMO забезпечує більш «плавну» передачу сигналу і її достатньо для активного використання інтернету декількома користувачами одночасно.

Вбудований 1 ГГц процесор значно швидше обробляє так званий «важкий» трафік (нариклад, торрент) без втрати швидкості і якості передачі.                                                                                              

Потужні вбудовані підсилювачі і технологія Beamforming+ підвищують ефективність wifi мережі, елімінуючи таким чином «мертві» зони у всьому помешканні. Ви можете використовувати wifi мережу в зручному для Вас місці квартири чи будинку. Крім того, зона покриття у Tenda AC10U може сягати 185 квадратних метрів.  

Варто зазначити, що у AC10U реалізовано ряд додаткових корисних функцій, яких не має в аналогічних моделях інших брендів, представлених на ринку. Це – режим сну, wifi розклад, режим енергозбереження.

Керувати цими функціями можна за допомогою мобільного додатку Tenda App.

За допомогою режиму «сну» можна автоматично вмикати і вимикати маршрутизатор за зручним для користувача розкладом. Режим «сну» буде задіяний у випадку синхронізації часу, вказаного на роутері з інтернет часом. Коли ця функція активована, індикатори будуть вимкнені, а мережа wifi і usb  роз’єм перейдуть в режим «сну», таким чином, зменшуючи енергоспоживання. Або можна скористатись функцією wifi розклад, що дозволяє вимикати і вмикати тільки wifi мережу.

Також, використовуючи мобільний додаток Tenda, Ви можете керувати маршрутизатором віддалено або безпосередньо вдома.  

Ці додаткові функції додають значного комфорту у використанні пристрою, і водночас не завищують його ціну.  

Контактна особа