pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:23 2021.08.26
star_border Додати в обрані

З електрика - в IT-спеціаліста. У Львові запустять Школу електриків

Львівський стартап i3 Engineering запускає Школу електриків - програму навчання, яка допомагатиме спеціалістам йти в ногу з сучасними технологічними тенденціями.

У Львові запустять навчальну програму для фахівців в галузі електротехніки. Звичайні електрики ставатимуть спеціалістами на рівні з IT-фахівцями.

Школу електриків створює львівський стартап i3 Engineering, що займається розробкою пристроїв домашньої автоматизації - розумного дому.

В компанії розповідають, що планують навчати просунутих електриків, які вміють більше, ніж провести дріт від щитка до розетки, а мають достатню базу знань та досвіду для встановлення додаткового обладнання. Навчальну програму розробляли фахівці в галузі автоматизації, тому значна частина навчання в школі стосуватиметься цієї теми. Особливу увагу приділять застосуванню отриманих знань для покращення життя міста. Тут навчатимуть прикладного застосування автоматизації в інженерних мережах - зокрема оптимального розподілення навантажень в мережі з використанням енергометрів та датчиків реагування на навколишні умови та чинники - освітленість, опади, рух тощо. Використання таких технологій дозволятиме оптимізовувати використання ресурсів пристроїв, електромереж та сприятиме значній економії енергоресурсів.

Основною метою навчання у школі електриків виділяють соціальну важливість роботи спеціалістів галузі. «Робота електрика - це в першу чергу про комфорт та безпеку людей. Ми випускатимемо професіоналів, які йтимуть в ногу з сучасним технологічним світом та покращуватимуть життя суспільства», - кажуть  в i3 Engineering. Проект націлений на вирішення основної проблеми - електриків все ще навчають за застарілими освітніми програмами, тому часто спеціалісти в цій професії не мають достатньо знань, щоб вирішувати  сучасні виклики. Набуті в Школі електриків знання можна буде використовувати всюди - від приватних будинків до цілих міст. Окрім того, в ході навчання будуть розбирати реальні проблеми від учасників та допомагати з їх вирішенням.

Навчання відбуватиметься в форматі 2-денного інтенсиву, після закінчення якого випускники матимуть можливість отримати підтримку ментора для якісного застосування отриманих знань. Курс стартує восени.


Контактна інформація:

Олена Яворська

PR-менеджер

+380633233805

olena.yavorska.pr@gmail.com

www.i3engineering.comКонтактна особа