pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:48 2021.08.16
star_border Додати в обрані

У Дніпрі створять патріотичний артоб'єкт до 30-ї річниці незалежності України

24 серпня на Фестивальному причалі у Дніпрі декоруватимуть артракету висотою 1,5 метра. Ця перформанс-акція отримала символічну назву «Долоні незалежного покоління», а долучитись до неї можуть усі ровесники Незалежності – жителі України, яким у 2021 виповнилось або виповниться 30 років.

Учасники залишатимуть відбитки своїх долонь на скульптурі. Тож, зробити внесок може кожен, художні навички не мають значення. На локації працюватимуть творчі експерти – Каріна та Аліна Гаєві, українські мисткині, дизайнерки, засновниці бренду одягу GA.EVA. Вони допомагатимуть учасникам залишити свій відбиток таким чином, щоб в результаті всі відбитки склалися в особливий орнамент.

Ровесників Незалежності, охочий долучитись до акції, організатори просять заповнити попередню форму, адже площа декорування обмежена: forms.gle/tNYHu8Fkny23dekT6.
Учасники, яким саме 24 серпня 2021 року виповнюється 30 років, отримають від організаторів, ГО “Асоціація Ноосфера”, особливі подарунки до Дня народження.

Декорування скульптури “Долоні незалежного покоління” – це творча активність з низки заходів Noosphere BE-IN від ГО «Асоціація Ноосфера», присвячених святкуванню 30-ї річниці незалежності України.

Патріотична скульптура стане частиною виставки артракет Noosphere Art Rocket Park, яка відкриється 2 жовтня 2021 року в Gagarin Park у Дніпрі. Цей проєкт наслідує традиції відомих міжнародних мистецьких акцій, таких як Cow Parade (парад корів) або Buddy Bears (парад ведмедів). На виставці будуть представленні ще 22 артракети, декоровані художниками з усієї України. Серед авторів і представники стріт-арту (Zdesroy, Pusht), ілюстратори (Даша Вернова), і дизайнери (Оксана Семехіна, Микита Шпітько), і професійні живописці і навіть початківці-аматори. Одну з ракет петриківським розписом розпишуть діти, які відвідують гурток Станції юного техніка у м. Дніпро.

Всі експонати виставки будуть продані на благодійному аукціоні. А зібрані кошти організатори спрямують на подальшу реновацію експозиційної зони ботанічного саду Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара – Gagarin Park.

Як зазначає засновник ГО «Асоціація Ноосфера» Макс Поляков, окрім популяризації теми космосу, науки, технологій та перетворення парку на спільний творчий простір важливою метою проєкту є пошук і об’єднання пасіонаріїв, проактивних сучасників, які прагнуть змінювати на краще світ навколо себе.

Контакти організатора:

Логінова Катерина

+380950230597

loginova@noosphere.com


Для довідки:

ГО «Асоціація Ноосфера» | noosphereglobal.com | gagarinpark.dp.ua/art-contest

«Асоціація Ноосфера» – некомерційна громадська організація, заснована Максимом Поляковим для науково-дослідних і освітніх цілей. Місія Noosphere – стимулювати відкриття, використання і поширення наукових знань, а також інтерес суспільства і бізнесу до науки. Серед відомих ініціатив організації: мережа інноваційних лабораторій Noosphere Engineering School, фестиваль робототехніки BestRoboFest, конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge і конкурс дитячих космічних малюнків Noosphere Space Art Challenge.

Сторінка проєкту Noosphere Art Rocket Park - https://bit.ly/3lXg1s3 
Детальна інформація про заходи до Дня Незалежності Noosphere BE-IN - https://fb.me/e/2rlIBJP19


Візуали - https://drive.google.com/drive/folders/1rx7hfx7GyBXT5C8P4PCq_Yfxu2WcLefF?usp=sharing

Контактна особа

Іван Аксьоненко

ГО" Асоціація Ноосфера", Дніпро