pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:57 2021.08.10
star_border Додати в обрані

Борг теплопостачальних підприємств перед АТ «Харківміськгаз» за рік зріс на 37 млн гривень

Виробники тепла для потреб населення продовжують нарощувати свою заборгованість за послуги з розподілу природного газу. Станом на початок липня 2021 року сума заборгованості теплопостачальних підприємств міста перед АТ «Харківміськгаз» зросла на 12%, що складає 37 млн гривень. Така тенденція порушує фінансову стабільність роботи газорозподільного підприємства та стан розрахунків між учасниками ринку.

У 2021 році підприємства, які виробляють тепло для потреб населення, продовжили нарощувати заборгованість за розподіл природного газу перед АТ «Харківміськгаз».

Незадовільний стан розрахунків теплопостачальних підприємств негативно впливає на роботу АТ «Харківміськгаз» із проведення планових робіт з модернізації газових мереж. Адже саме влітку здійснюється більша частина робіт із встановлення нового газового обладнання, заміни ділянок газопроводів. Ці заходи спрямовані на забезпечення стабільного газопостачання впродовж опалювального сезону.

Зменшення рівня розрахунків з боку ТКЕ негативно позначаються не лише на внутрішньому фінансовому стані газорозподільного підприємства, а й на його контрагентах. Зокрема, на взаєморозрахунках з ТОВ «Оператор ГТС України».

 


Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків