pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:03 2021.07.23
star_border Додати в обрані

Сучасні тренди спортивного одягу в новій колекції бренду Territory of Yoga

25 липня 2021 року перший в Україні бренд одягу для йоги TERRITORY OF YOGA представить свою 10-у лімітовану колекцію YOGA CHIC. У цій лінії поєднані чуттєвість і динаміка, а також вперше продемонстровані комбінезони з функціональною мереживною аплікацією.

Спортивний одяг в посткарантинному світі вже перестав бути уніформою для відвідування тренувань, а сміливо увійшов у щоденну моду і відображає сучасні тренди. Білизняний стиль, фокус на локальне виробництво, органічні матеріали та нові рішення в дизайні втілені в новій колекції українського бренду Territory of Yoga.

10-а колекція бренду під назвою YOGA CHIC представляє лінійку комбінезонів з еластичної бавовни для йога практик і фітнесу. Кожна деталь комбінезонів грає не тільки візуальну, але і функціональну роль, забезпечуючи легкість рухів під час тренувань. Головна особливість колекції полягає в переході від моделей з мінімальною кількістю швів до технології, де кожен шов підкреслює лінії тіла. Мереживні аплікації створюють м'який корсет, який повторює силует і формує тіло для максимального комфорту та естетики. Для створення кожної моделі малюнок мережива викладається і пришивається вручну.

В основу лінії лягла концепція «другої шкіри» — природні форми комбінезонів, які не відволікають під час практики і дарують розкішне самопочуття до та після неї. Лаконічний дизайн, витончене мереживо і вставки з сітки вдало балансують на межі сексуальності і комфорту.

«YOGA CHIC натхненна будуарним стилем і мереживною білизною, яка дарує самовідчуття легкості та вишуканості. Мереживні деталі вигідно підкреслюють вигини жіночого тіла, а продуманий крій забезпечує ідеальну посадку. Мій особистий 20-річний досвід заняття йогою допоміг упевнитися, який одяг сприяє повному розслабленню і знайшов втілення в моделях TERRITORY OF YOGA», — зазначає засновниця бренду Territory of Yoga Світлана Масленникова.

Комбінезони YOGA CHIC гармонійно поєднуються і з іншими речами бренду — в комплекті з легкими кардиганами з минулої колекції Sacred capsule, форма для тренування перетворюється в жіночний образ для прогулянки за стінами йога студії або спортзалу.

Про бренд: TERRITORY OF YOGA — це перший український бренд одягу для йоги та фітнесу, створений тренером з йоги і засновницею однойменної київської йога-студії Світланою Маслєнніковою в 2013 році. Візитною карткою бренду є жіночні комбінезони з зафіксованими п'ятами з бавовняного трикотажу. Моделі бренду обирають для себе зірки та інфлюенсери: Катя Осадча, Маша Єфросиніна, Тіна Кароль, Джамала, Алла Костромічова, Даша Астаф’єва, Ксенія Собчак, Регіна Тодоренко, співачка Глюкоза.


https://www.instagram.com/territoryofyoga/

https://shop.territoryofyoga.com/Контактна особа