pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:01 2021.06.06
star_border Додати в обрані

Запрошуємо в прес-тур "Завершення сезону тиші: чи рубали київські ліси попри заборону?"

Щороку в лісах України діє так званий сезон тиші – з 1 квітня до 15 червня забороняється діяльність, яка може зашкодити лісовим тваринам у критично важливий для них час розмноження та вирощування потомства. Традиційно заборона на проведення санітарних рубок у сезон тиші порушується багатьма лісгоспами України. Дослідження, проведене Українською природоохоронною групою, демонструє, що в 2021 році незаконні санітарні рубки протягом сезону тиші проводилися як мінімум 45 лісгоспами з усієї України.
Запрошуємо журналістів долучитися до прес-туру, у ході якого ми подивимося на кілька незаконних санітарних рубок, проведених протягом сезону тиші 2021 року.

Дата: 11 червня, збір о 9:00 біля м. Академмістечко, повернення на м. Академмістечко о 13:00 (орієнтовно)

Щороку в лісах України діє так званий сезон тиші – з 1 квітня до 15 червня забороняється діяльність, яка може зашкодити лісовим тваринам у критично важливий для них час розмноження та вирощування потомства. Зокрема, під заборону потрапляють і санітарні рубки.

Традиційно заборона на проведення санітарних рубок у сезон тиші порушується багатьма лісгоспами України. Дослідження, проведене Українською природоохоронною групою, демонструє, що в 2021 році незаконні санітарні рубки протягом сезону тиші проводилися як мінімум 45 лісгоспами з усієї України. Серед них є й такі, що розташовані біля столиці.

Запрошуємо журналістів долучитися до прес-туру, у ході якого ми подивимося на кілька незаконних санітарних рубок, проведених протягом сезону тиші 2021 року. У ході прес-туру експерти Української природоохоронної групи розкажуть, для чого потрібен сезон тиші, які законодавчі парадокси стосуються цього сезону, як і чому порушення сезону тиші залишаються безкарними і який вплив мають незаконні санітарні рубки на ліси як такі. Окрім того, ви зможете поставити будь-які запитання, які стосуються охорони лісів України, біологам Української природоохоронної групи.

Організатори прес-туру забезпечують транспортування учасників з м. Академмістечко та назад.

Кількість місць обмежена. Для участі в прес-турі обов’язкова реєстрація за посиланням https://cutt.ly/9ncbFiv 

Після реєстрації на вашу електронну пошту надійде підтвердження про те, що вас акредитовано. Усі журналісти на власному транспорті будуть акредитовані без підтвердження.

Більше про дослідження рубок у сезон тиші: https://uncg.org.ua/seks-ptashok/

Є питання? Пишіть на shamina.uncg@gmail.com


Контактна особа

природоохоронна група Українська

Українська природоохоронна група, Київ