pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:42 2021.04.13
star_border Додати в обрані

Ultimate Boxing Night зтер межу між спортом і кіберспортом

10 квітня в Києві відбувся вечір рейтингових боксерських поєдинків за участю спортсменів із шести європейських країн. Організатори — кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports в особі керуючих партнерів Олега Крота й Юри Лазебнікова, а також USYK-17 PROMOTIONS в особі чемпіона з боксу у важкій вазі Олександра Усика.

Ultimate Boxing Night зтер межу між спортом і кіберспортом

У поєдинках Ultimate Boxing Night зустрілися боксери з України, Великобританії, Угорщини, Хорватії, Грузії і Білорусі.

Ultimate Boxing Night зтер межу між спортом і кіберспортом. Фото: WePlay Esports

10 квітня в Києві відбувся вечір рейтингових боксерських поєдинків за участю спортсменів із шести європейських країн. Організатори — кіберспортивний медіахолдинг WePlay Esports в особі керуючих партнерів Олега Крота й Юри Лазебнікова, а також USYK-17 PROMOTIONS в особі чемпіона з боксу у важкій вазі Олександра Усика.

Ultimate Boxing Night. Фото: WePlay Esports

Трансляцію можна було дивитись на офіційному Twitch-каналі WePlay Ultimate Fighting League, телеканалі XSPORT та YouTube-каналі USYK17.

На Ultimate Boxing Night пройшло 8 рейтингових поєдинків:

Swing bout

1. Андрій Руденко (Україна) vs Сергій Гук (Україна), 4 раунди, перша напівсередня вагова категорія — Сергій Гук переміг Андрія Руденка нокаутом в кінці 2-го раунду.

2. Олександр Бенідзе (Україна) vs Мирослав Іщенко (Україна), 4 раунди, середня вагова категорія — дебютанту в професійному рингу Мирославу Іщенко рішенням суддів присуджена перемога над досвідченим Олександром Бенідзе.

3. Паата Адуашвілі (Грузія) vs Роберт Мартон (Україна), 4 раунди, суперважка вагова категорія — рішенням суддів Роберт Мартон переміг Паату Адуашвілі. Для Мартона це професійний дебют.

4. Богдан Гаркавий (Україна) vs Зак Челлі (Великобританія), 6 раундів, напівважка вагова категорія — Зак Челлі технічним нокаутом у 3-му раунді переміг Богдана Гаркавого.

5. Нодір Бахшиев (Білорусь) vs Шон Феннел (Великобританія), 6 раундів, перша напівсередня вагова категорія — Нодір Бохшая роздільним рішенням суддів переміг Шона Феннела.

Перший співголовний бій

6. Аттіла Корос (Угорщина) vs Даніель Лапін (Україна), 6 раундів, напівважка вагова категорія — Даніель Лапін єдиним рішенням суддів переміг Аттілу Корос.

Второй співголовний бій

7. Петер Мрвалж (Хорватія) vs Цотне Рогава (Україна), 4 раунди, суперважка вагова категорія — дебютант у професійному рингу Цотне Рогава нокаутом в 1-му раунді переміг Петера Мрвалжа.

Перший головний бій

8. Іван Мурашкін (Білорусь) vs Раміль Гаджієв (Україна), 8 раундів, друга середня вагова категорія — за підсумком бою рішенням суддів Раміль Гаджієв переміг Івана Мурашкіна.

Трансляція поєдинків велася з WePlay Esports Arena Kyiv, першої арени кіберспортивного холдингу WePlay Esports. Зазвичай вона використовується для зйомок кіберспортивних івентів, але 10 квітня вперше прийняла реальних, а не віртуальних бійців. Завдяки модульній конструкції арену швидко адаптували під новий формат.

Юра Лазебніков, керуючий партнер WePlay Esports. Фото: WePlay Esports

«Ми провели захід із дотриманням усіх запобіжних заходів в карантин. Бійці, їхні команди, а також персонал арени, який займався організацією і трансляцією, пройшли тести на COVID-19. Вечір пройшов без глядачів офлайн — проте онлайн-глядачі змогли побачити усю потужність шоу на стику традиційного спорту і кіберспорту», — говорить Юра Лазебніков, керуючий партнер WePlay Esports.


Олег Крот, керуючий партнер WePlay Esports. Фото: WePlay Esports

«Трансляція боїв пройшла з високотехнологічної арени WePlay Esports Arena Kyiv. Тут ми регулярно проводимо зйомки кіберспортивних турнірів із елементами AR-шоу. Для боксу це абсолютно новий формат, і ми раді відкрити нову сторінку спортивної історії», — зауважив Олег Крот, керуючий партнер WePlay Esports.


Олександр Усик, чемпіон світу з боксу у важкій вазі. Фото: WePlay Esports

«Спільними зусиллями команди USYK-17 PROMOTIONS і WePlay Esports допомогли створити подію, якою мали можливість насолодитися прихильники боксу та кіберспортивних змагань. Такі вечори, як Ultimate Boxing Night, доводять, що класичний спорт і кіберспорт можуть співіснувати і навіть посилювати один одного», — говорить Олександр Усик, чемпіон світу з боксу у важкій вазі.

Офіційний бродкастер WePlay Ultimate Fighting League — глобальна спортивна стримінгова платформа DAZN.

#weplay #esports #usyk17promotions #weplayufl #wufls1

Джерело: Прес-служба WePlay Esports

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

Про WePlay Esports

WePlay Esports – кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, – кіберспорт та розваги, – холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.

Контактна особа