pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:34 2021.04.13
star_border Додати в обрані

Підписано договір про створення WePlay Ultimate Fighting League

Підписано договір про створення WePlay Ultimate Fighting League. WePlay Ultimate Fighting League — нове явище на стику кіберспорту та традиційних видів спорту. У день фіналу WePlay Ultimate Fighting League (WUFL) 1 керуючі партнери WePlay Esports Юра Лазебніков і Олег Крот, чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик і професійний боксер, чемпіон світу в трьох вагових категоріях, двократний чемпіон Олімпійських ігор Василь Ломаченко підписали договір про створення компанії, яка проводитиме турніри у рамках WePlay Ultimate Fighting League. Кожен із рівноправних партнерів зобов'язався робити все, що від нього залежить, щоб ліга і компанія досягли успіху.


Підписано договір про створення WePlay Ultimate Fighting League

WePlay Ultimate Fighting League — нове явище на стику кіберспорту та традиційних видів спорту.

Підписано договір про створення WePlay Ultimate Fighting League. Фото: WePlay Esports

У день фіналу WePlay Ultimate Fighting League (WUFL) 1 керуючі партнери WePlay Esports Юра Лазебніков і Олег Крот, чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик і професійний боксер, чемпіон світу в трьох вагових категоріях, двократний чемпіон Олімпійських ігор Василь Ломаченко підписали договір про створення компанії, яка проводитиме турніри у рамках WePlay Ultimate Fighting League. Кожен із рівноправних партнерів зобов'язався робити все, що від нього залежить, щоб ліга і компанія досягли успіху.

https://youtu.be/rSU5hg8lrcs

Легендарні спортсмени творять історію кіберспорту. Відео: WePlay Esports

WePlay Ultimate Fighting League — нове явище на стику кіберспорту та традиційних видів спорту. Її мета — розвиток і масштабування проектів файтингових ігор і не тільки. Нова компанія, яка стоїть за WUFL, розроблятиме продукти і працюватиме в усьому світі. Для здійснення мети компанія користуватиметься перевагами та ресурсами медіахолдингу WePlay Esports і активами партнерів.


Юра Лазебніков, керуючий партнер WePlay Esports. Фото: WePlay Esports

«WePlay Ultimate Fighting League має величезні можливості, щоб створювати нові оригінальні продукти на стику кіберспорту та спорту. Напрацювання компаній партнерів і фізичні майданчики, такі як WePlay Esports Arena Kyiv, допоможуть WUFL залучити любителів файтингів і масштабувати глобальну файтинг-спільноту», — стверджує Юра Лазебніков, керуючий партнер WePlay Esports.


Олег Крот, керуючий партнер WePlay Esports. Фото: WePlay Esports

«Ми підписали договір у символічний день — день фіналу WePlay Ultimate Fighting League Season 1. Це перший проект нової компанії – турнір, у рамках якого 48 гравців з усього світу розіграють призовий фонд у $150 000 на очах у величезної онлайн-аудиторії. А далі — тільки більше. Більше цікавих змагань для гравців, більше неймовірних трансляцій для фанатів і більше можливостей для партнерів», — зауважив Олег Крот, керуючий партнер WePlay Esports.


Василь Ломаченко, професійний боксер, чемпіон світу в трьох вагових категоріях, двократний чемпіон Олімпійських ігор. Фото: WePlay Esports

«За рівнем видовищності та напруги пристрастей кіберспорт можна порівняти зі спортом. При цьому кіберспорт доступний практично для кожного і не знає меж — ти можеш тренуватися і змагатися на міжнародній арені не виходячи з дому. Я радий, що разом із WePlay Esports ми створюємо можливості для народження нових чемпіонів світу — чемпіонів WUFL», — повідомив Василь Ломаченко, професійний боксер, чемпіон світу в трьох вагових категоріях, двократний чемпіон Олімпійських ігор.


Олександр Усик, чемпіон світу з боксу у важкій вазі. Фото: WePlay Esports

«Ми вже мали нагоду продемонструвати, що межа між кіберспортом і спортом — дуже умовна. Ultimate Boxing Night, що пройшов на WePlay Esports Arena Kyiv, показав, що у спорту і кіберспорту велике спільне майбутнє. Це майбутнє починається з WUFL», — наголосив Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі.

Фотографії з церемонії підписання можна знайти тут.

У рамках першого сезону WUFL пройшли змагання з Mortal Kombat 11 (25-28 березня), SOULCALIBUR VI (01-04 квітня) і Tekken 7 (08-11 квітня). Призовий фонд у розмірі $150 000 розділений порівну між трьома дисциплінами. Зйомки заходу проходили у WePlay Esports Arena Kyiv — першій кіберспортивній арені WePlay Esports.

#weplay #esports #usyk17promotions #weplayufl #wufls1

Джерело: Прес-служба WePlay Esports

Контактна інформація для ЗМІ:
press@weplay.tv

press.weplay.tv

                                                                                  Про WePlay Esports

WePlay Esports – кіберспортивний медіахолдинг із ключовими підрозділами у США, Китаї та Україні. Холдинг об’єднує найкращі практики сфер кіберспорту, медіа та розваг з метою розробки та надання новітніх продуктів та сервісів по всьому світу.

З 2012 року бренд WePlay Esports відомий високоякісної організацією і трансляцією онлайн-турнірів та LAN-фіналів. Окрім створення та проведення кіберспортивних заходів, холдинг має експертизу у розробці спеціалізованих IT-рішень та власної турнірної платформи, а також інтеграції брендів у кіберспорт та продажу медіаправ.

Надаючи публіці те, чим вона так пристрасно захоплена, – кіберспорт та розваги, – холдинг створює умови та можливості для розвитку бізнесів, залучаючи їх до діалогу з активною та захопленою кіберспортивною аудиторією.

Контактна особа