pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:37 2021.02.16
star_border Додати в обрані

Національний проект Virobnik.ua запрошує крафтових виробників прийняти участь у конкурcі

Національний проект Virobnuk.ua запрошує крафтові компанії України безкоштовно долучилися до проекту. Відео переможців конкурсу буде показано в ефірі 24 каналу та розміщено на сайті Проекту

Національний проект Virobnik.ua, що показує, як створюються харчові продукти, якими українці користуються щодня, оголосив конкурс для крафтових виробників України. Про це стало відомо під час ефіру «Ранок на 24».

5-ть переможців конкурсу Virobnik.ua зможуть безкоштовно долучитися до спільноти відкритих брендів Національного проекту та продемонструвати, як створюються продукти їх власного виробництва.

В результаті, українці почнуть більше довіряти таким брендам, а бренди стануть відомі, як такі, що не приховують своє виробництво, а можуть на величезну аудиторію довести свої наміри створювати якісні та безпечні продукти.

У конкурсі можуть прийняти участь усі крафтові виробники, які працюють в Україні та використовують українську сировину. Головною умовою конкурсу є те, що всі складники продукту мають бути натуральними.

Для участі в конкурсі необхідно написати листа на електронну адресу Проекту, вказану на сайті Virobnik.ua (virobnik.ua@gmail.com).

Відео переможців також буде показано в ефірі 24 каналу.

Нагадаємо, що до Національного проекту Virobnik.ua вже доєдналися як українські, так і міжнародні, представлені в Україні бренди. Список їх можна побачити на сайті Проекту.

Головна мета Проекту – розширити рівень споживчих знань українців і дати можливість виробникам довести, що вони пропонують покупцям дійсно безпечні та якісні товари.

Шукайте QR-код Virobnik.ua на упаковках продуктів та дізнавайтеся, як і з чого вони зроблені.


Контактна особа