pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

12:11 2021.02.12
star_border Додати в обрані

РГК Метрологічний центр організував програму обміну досвідом для фахівців зі Львівської та Івано-Франківської областей

Дводенна програма обміну досвідом організована АТ «Харківгаз» та РГК Метрологічний центр для колег-метрологів з західних областей України. З роботою першого в Україні, сучасного метрологічного центру, новим програмним комплексом та його функціоналом ознайомились спеціалісти метрологічних служб АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Львівгаз» та АТ «Тисменицягаз».

Впродовж двох днів спеціалісти пройшли весь цикл повірки побутових газових лічильників споживачів: від їх демонтажу, стікерування QR-кодом, прийому на повірку в РГК Метрологічний центр, до видачі зі складу центру повірених приладів обліку.

Відстежувати на якому етапі повірки знаходиться кожен лічильник газу, допомагає новітній програмний продукт RGC-Metering. Система оцифровує процес повірки вузлів обліку газу, включаючи демонтаж, монтаж, заміну лічильників, контролює обіг пломб і обмінного фонду лічильників, автоматично фіксує заявки клієнта, що надходять до контакт-центру, дозволяє робити необхідну аналітику в режимі онлайн.

Високоточні установки Inotech, в РГК Метрологічний центр, за один цикл повіряють 72 побутових лічильника газу. Повірка промислових приладів обліку, будь-якого діаметру та виробника, здійснюється на протязі одного дня.

Аналог Метрологічному центру в Україні, в даний час, відсутній.


Контактна особа