pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:41 2021.02.12
star_border Додати в обрані

Українська ІТ-компанія BAKOTECH Group запустила профільний подкаст

Група компаній БАКОТЕК запустила подкаст про роботу в корпоративній IT структурі в Україні та за кордоном - To be for IT. Кожен випуск ведучі не тільки обговоритимуть найцікавіщі теми області, але й відповідатимуть на питання глядачів.

На початку 2021 року лідер міжнародної валової дистриб'юції група компаній БАКОТЕК запустила подкаст про роботу в корпоративній IT структурі в Україні та за кордоном - To be for IT.
Ведучі подкасту: Олексій Ясинський і Іван Рудницький.

У кожному випуску хлопці разом із запрошеними експертами обговорюватимуть останні новини сфери, актуальні тренди і перспективні можливості, які криються в невіданні від суспільства.

Перший випуск побачив світ у січні 2021 року. Його присвятили відповідям на запитання «Що таке бути пресейл?», «Які проблеми з цим пов'язані і чому бути пресейл - круто?» та інші. Олексій, Іван та «спеціально запрошений» гість Євген Таран, як професіонали з досвідом роботи в корпоративному IT більше 7 років, поділилися подробицями цієї професії, в чому полягає її суть і як навчитися робити свою роботу правильно. Без прикладів і рад слухачі не залишаться.

Сьогодні подкаст доступний на платформах Apple Podcasts, Soundcloud і Youtube.

Якщо у вас є ідеї для наступних тем чи запитання до ведучіх, просимо писати на пошту: valeriia.liakh@bakotech.com

Контактна особа