pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

16:10 2021.02.10
star_border Додати в обрані

Група компаній БАКОТЕК стала офіційним дистриб'ютором рішень Progress

З грудня 2020 року BAKOTECH Group стала офіційним дистриб'ютором Progress в Україні, Білорусі, Молдові, країнах Балтії, Середньої і Центральної Азії.

У році, що минає 2020 році багато бізнеси випробували цифрову трансформацію. Раніше компанії ігнорували можливості хмарних мереж, які в цьому році стали справжнім порятунком, утримавши віддалені робочі процеси на належному рівні. Однак, швидкий переклад співробітників в хмару спричинив за собою деякі наслідки. Компанії пожертвували безпекою корпоративних даних, тим самим збільшивши кількість атак на їх сервера.

Вчасно виявлена ​​і усунена атака - це не тільки економія коштів компанії, але і її репутація. А сучасні кібератаки вимагають сучасної кіберзахисту. Щоб вивести питання контролю безпеки і роботи мереж на новий рівень - група компаній БАКОТЕК розпочала співпрацю з компанією Progress.

Перший етап спільної роботи буде сфокусований на розвитку двох флагманських продуктів Progress, які затребувані в регіоні - MOVEit і WhatsUp Gold.

WhatsUp Gold - знайоме багатьом клієнтам рішення, яке дозволяє швидко і просто організувати моніторинг мережевої і серверної інфраструктури. Дане рішення допоможе уникнути простоїв і забезпечить стабільну безперебійну роботу мережі.
MOVEit - програмне забезпечення для безпечного обміну файлами. Воно забезпечує повну прозорість і контроль над діями по передачі конфіденційних даних між партнерами, клієнтами, користувачами і системами. Дане рішення забезпечує відповідність нормам PCI, HIPAA і GDPR.

«Цифрові інновації стали одним з головних трендів 2020 року. Ми раді повідомити про поповнення портфеля BAKOTECH Group вендором, який завдяки своїм продуктам може зробити компанії більш конкурентоспроможними, стабільними і безпечними », - ділиться CEO групи компаній БАКОТЕК Євген Бадах.

Progress - американська компанія-розробник програмного забезпечення, заснована в 1981 році. Своєю місією компанія виділила розробку і просування кращих продуктів для розробки, розгортання та управління високоефективними бізнес-додатками.

Портфель вендора налічує 18 продуктів, завдяки яким можна прискорити створення і доставку стратегічних бізнес-додатків, автоматизувати процес налаштування, розгортання і їх масштабування, а також зробити критично важливі дані і контент більш доступними і безпечними.

З грудня цього року BAKOTECH Group стали офіційним дистриб'ютором Progress в Україні, Білорусі, Молдові, країнах Балтії, Середньої і Центральної Азії.

Якщо у вас виникнуть питання з приводу рішень Progress, направляйте їх на нашу електронну пошту: progress@bakotech.com.

Контактна особа