pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:57 2018.05.15
star_border Додати в обрані

Волинським антимонопольщикам перешкоджали під час проведення перевірки

Волинське тервідділення АМКУ оштрафувало ДП «Автоскладний завод № 1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» на 68 000 грн за створення перешкод працівникам АМКУ у проведенні перевірки.

Так, у період з 21 січня до 21 лютого 2014 року тервідділення АМКУ розпочало позапланову виїзну перевірку ДП «Автоскладний завод № 1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс».

Як зазначає відомство, 21 січня 2014 року до приміщення підприємства прибула Комісія АМКУ. Однак охорона об’єкта перевірки не пропустила Комісію до адміністративної будівлі підприємства, а представники суб’єкта господарювання, що вийшли на зустріч до Комісії, відмовилися отримувати та ознайомлюватися з документами, які стосувалися проведення перевірки.

Разом з тим у той день Комісії АМКУ було відмовлено у безперешкодному доступі до приміщень об’єкта перевірки.

Наступного ж дня працівники тервідділення АМКУ вже потрапили до приміщень, проте не отримали доступу до комп’ютерів підприємства.

Відповідно такі дії з боку ДП «Автоскладний завод № 1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» були визнані органом Комітету порушенням, передбаченим пунктом 16 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді створення перешкод працівникам АМКУ у проведені перевірки, за що суб’єкт господарювання і був оштрафований.

рішення відомства:

http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=83918&schema=vol

Контактна особа