pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:13 2021.02.03
star_border Додати в обрані

Під час пандемії запустили онлайн-телебачення для єврейської спільноти

Найбільша єврейська благодійна організація "Джойнт" (JDC) запустила на платформі YouTube онлайн-телебачення для російськомовних євреїв.

 Найбільша єврейська благодійна організація "Джойнт" (JDC) запустила на платформі YouTube онлайн-телебачення для російськомовних євреїв з країн СНД - JCC online

За словами організаторів, тепер користувачам не треба підписуватися на різні джерела інформації в YouTube, адже весь цікавий контент єврейської спрямованості зібраний на одному відеоканалі.

"Усі російськомовні ютюб-канали єврейської спрямованості, які існують, мають вузьку тематику. Наш канал об'єднує в собі все, що може бути цікавим російськомовній людині в розрізі єврейського контенту, - лекції з іудаїзму, єврейські традиції і свята, освітні матеріали для єврейських професіоналів, кулінарія, танці, музика, інформація для дітей та багато іншого ", - сказала керівник JCC online Олександра Гутенберг.

Вже зараз на новому YouTube-каналі можна подивитися тижневі глави Тори, лекції з професійного розвитку, про життя в Ізраїлі, головні єврейські свята. Незабаром онлайн-канал буде поповнюватися новими цікавими відеоформатами, інтерв'ю, лекціями професійних спікерів і кращими єврейськими проєктами, а також унікальним контентом від JDC.

За словами організаторів, тут також будуть публікувати найцікавіші проєкти єврейських громад Росії, України, Молдови, Білорусі, Грузії, Казахстану і Киргизстану. Така нова форма взаємодії російськомовних євреїв особливо буде корисна людям похилого клієнтам, які наразі перебувають на вимушеній ізоляції через всесвітню епідемію коронавируса.

Крім того, будь-який бажаючий може співпрацювати з онлайн-каналом:

надіслати свій відеоролик або запустити унікальний проєкт єврейської спрямованості. Для цього необхідно написати свої пропозиції на пошту JCC online - JCConline.FSU@gmail.com

Щоб бути в курсі новинок JCC online, підписуйтесь також на Telegram-канал -

http://t.me/jcc_online

Контактна особа