pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

13:06 2021.01.19
star_border Додати в обрані

Що дарували українці на зимові свята - інфографіка від MOYO

Національний рітейлер техніки та електроніки MOYO проаналізував обсяги продажів у грудні та з’ясував, що саме купували клієнти мережі під час зимових свят.

 Загалом, порівнюючи з груднем 2019 року середній чек у MOYO збільшився практично на 40%.


Беззаперечним лідером стали смартфони. Найчастіше, зокрема, обирали моделі брендів Samsung, Apple, Huawei, TECNO та 2Е. Власне, через вихід IPhone 12, продажі смартфонів Apple у грудні 2020 зросли на 30%, порівняно з аналогічним періодом 2019 року. Смартфони одразу ж доповнювали аксесуарами, як-от навушниками, захисним склом, плівкою та чохлами.

З нещодавнім виходом консолі нового покоління Sony PlayStation 5 неважко здогадатися, що саме купували у грудні для подарунків справжнім геймерам. Їх також тішили новими іграми та усілякими геймерськими аксесуарами як для консолей, так і для ПК. Серед найпопулярніших - зарядні станції для геймпадів, ігрова клавіатура, спеціальні крісла, гарнітура та миші.

 

Зимовий період - це саме той час, коли нарешті випадає можливість спокійно переглядати сімейні фільми, куштуючи новорічні смаколики. Певно зважаючи на це, напередодні свят українці активно купували і телевізори, зокрема з функцією SMART TV.

Не забули під час свят і про ноутбуки, у 2020 році їх придбали на 36% більше ніж у передсвятковий період 2019-го. Також купували комп’ютерну периферію, комплектуючі та різноманітні аксесуари, як-от клавіатури, комп’ютерні миші, веб-камери, блоки живлення, сумки та рюкзаки для техніки.

Суттєво зросли продажі як малої, так і габаритної побутової техніки, певно українці вирішили здебільшого не відкладати на новий рік закупи товарів для дому. Так, наприклад, приблизно на 30% зросли продажі мікрохвильовок, електрогрилів та пральних машин. Окрім того, у грудні 2020 придбали майже вдвічі більше духових шаф, плит, сушильних машин, обігрівачів та зволожувачів повітря.


 Близько 7% від усіх продажів грудня припадає саме на останній день 2020 року.


У грудні 2020-го вразив попит на розумні гірлянди Twinkly, власне, обсяги продажів цих новорічних прикрас перевищили минулорічні показники більше ніж втричі.


Про компанію:

MOYO — національна мережа магазинів техніки та електроніки. Інтернет-магазин moyo.ua пропонує сервіс доставки товарів 24/7. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Компанія дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Під час локдауну всі магазини мережі працюють як точки видачі замовлень, інтернет-магазин працює в посиленому режимі.

Контактна особа