pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

10:38 2018.05.10
star_border Додати в обрані

Продажем ТЦ Aladdin займеться компанія Cushman & Wakefield

Компанія Cushman & Wakefield призначена ексклюзивним консультантом з продажу торгового центру Aladdin в Києві від імені Meyer Bergman.

Компанія Cushman & Wakefield призначена ексклюзивним консультантом з продажу торгового центру Aladdin в Києві від імені Meyer Bergman.

Meyer Bergman, міжнародний інвестиційний фонд з великим досвідом роботи з багатофункціональною міською нерухомістю в Європі і США, придбав торговий центр Aladdin в 2008 році.

Aladdin - кращий в своєму класі районний торговий центр в Києві, з привабливою прибутковістю і високим потенціалом. Площа ТЦ становить 10 571 кв. м (GLA), де розміщені 120 різних магазинів, більшість з яких представляють міжнародні бренди. ТЦ Aladdin розташований на перетині головних доріг в безпосередній близькості до станції метро і автобусних зупинок, в одному з найбільш густонаселених і швидкозростаючих районів Києва. Первинна і вторинна зони охоплення становлять 300 тис. чоловік. За місяць торговий центр відвідують близько 325 тис. чоловік (3,9 млн. чоловік щорічно).

Володимир Мисак, керівник департаменту ринків капіталу компанії Cushman & Wakefield в Україні, розповів: «Об'єкт володіє відмінними можливостями для підвищення ефективності управління активом завдяки зовнішнім і внутрішнім чинникам. Серед них - загальне поліпшення економіки, зростання роздрібного товарообігу і зниження ставок капіталізації, а також адаптивність самого об'єкта для схем оптимізації».


Контактна особа