pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:29 2020.12.30
star_border Додати в обрані

В Харківській області на 20% збільшилась кількість домоволодінь, які отримують субсидію грошима

Понад 60 тис. родин Харківської області отримують субсидії та пільги на оплату за доставку природного газу.

Кількість споживачів, які в цьому опалювальному сезоні отримали монетизовану державну допомогу в готівковій формі на оплату послуг збільшилась на 20%.
Середній розмір платежу за доставку природного газу в Харківській області складає близько 100 грн. Споживачі, які отримують монетизовану державну допомогу на оплату доставки газу, самостійно оплачують АТ «Харківгаз» повну місячну вартість послуг. В разі надання субсидії в безготівковій формі, виділену допомогу на рахунок надавача послуг перераховує державний банк, визначену, обов’язкову частину платежу субсидіант оплачує самостійно. Всі пільговики та субсидіанти повинні своєчасно, в повному обсязі оплачувати послуги доставки газу та спрямовувати виділену допомогу виключно за її цільовим призначенням.
АТ «Харківгаз» звертає увагу своїх клієнтів – пільговиків та субсидіантів: якщо споживач не оплачує комунальні послуги протягом двох місяців, використовує субсидію не за цільовим призначенням та має заборгованість більше 324 грн., такий споживач може мати перешкоди в подальшому отриманні державної допомоги. Списки субсидіантів-боржників щомісячно надаються АТ «Харківгаз» в управління соціального захисту.

Контактна особа