pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

11:17 2020.12.14
star_border Додати в обрані

Телевізори KIVI вдруге поcпіль отримала золоту медаль "Вибір року" в Україні в номінації «Телевізор року економ-класу»

Телевізори ТМ KIVI отримали нагороду «Вибір року 2020» в номінації «Телевізор року економ-класу».

Це друга нагорода поспіль для компанії в цьому конкурсі, раніше KIVI отримувала нагороду «Вибір року 2019».

Телевізори KIVI у грудні 2020 року отримали золоту медаль міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року - 2020" в Україні у номінації «Телевізор року економ-класу». Це друга нагорода KIVI у цьому конкурсі і друга поспіль медаль у відповідній номінації.

Згідно з методикою конкурсу, розробленою компанією Fеstivals International (USA), переможець визначається шляхом безпосереднього опитування споживачів в усіх регіонах країни, що відповідають на питання : “Яку марку чи компанію в номінації ви вважаєте найкращою?”, а також опитування в експертному середовищі та в рекламних і креативних агентствах. Найбільшу вагу в загальному результаті має вибір споживачів.

 

Як зазначив Віце-президент KIVI з маркетингу, управління персоналом та бізнес трансформації  Сергій Венгер: KIVI сама молода компанія на ринку телевізорів: нам всього 4 роки, два з яких ми отримуємо золоту медаль Вибір Року. Для нас дуже важливо, що саме наші клієнти нас так високо оцінюють, оскільки ми багато інвестуємо в розвиток нашого продукту. В цьому році KIVI випустила абсолютно нове покоління SMART телевізорів на Google Android з покращеним звуком, IPS матрицями та управлінням голосом. Ми сподіваємось, що наші клієнти високо оцінять і новий модельний ряд KIVI

Про конкурс:
Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» існує з 2001 року та має на меті визначення і популяризацію найкращих брендів та компаній, що представлені в Україні. Методика оцінювання створена компанією Festivals International (USA) та включає опитування декількох цільових аудиторій, де найбільша увага приділяється думці споживачів. Опитування респондентів проводить міжнародна маркетингова компанія Ipsos в Україні.


Про компа
нію KIVI:
KIVI - це команда мрійників, які щоденно працюють над тим, щоб зробити найостанніші технології в телевізорах доступними великій кількості людей. Це найкраща команда експертів на ринку смарт-телевізорів, яка за 4 роки з невеликого стартапу виростила великий міжнародний бізнес, що фокусується виключно на створенні розумних телевізорів.

 

KIVI - міжнародна компанія, розробник і виробник смарт-телевізорів і ТВ-сервісів. Продукція під брендом KIVI реалізується на європейських і азіатських ринках, а ТВ-сервіс KIVI TV доступний на всіх телевізорах з системою Android в Україні.

 

Розробку телевізорів і ТВ-сервісів здійснює міжнародна команда фахівців KIVI, а виробництво ведеться на високотехнологічних заводах Європи і Азії з міжнародною системою контролю якості. Компанія забезпечує власну сервісну підтримку в режимі 24/7 і має більше 200 сервісних центрів у всіх країнах продажів.

 

За підсумками 2019 року бренд KIVI увійшов у ТОП-3 за обсягом продажів телевізорів в Україні. Продукція ТМ KIVI - була удостоєна нагороди «Вибір року 2019», а сам бренд отримав дві нагороди премії Effie Awards, в тому числі в престижній номінації «Бізнес-виклик, або Давид проти Голіафа».


http://kivi.ua/                                                                                                                    


Контактна особа