pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:01 2020.12.04
star_border Додати в обрані

Система Мій Дім Online інтегрується з 1С бухгалтерію для повноцінного бухгалтерського обліку ОСББ

Система абонентського обліку Мій Дім Online випустила новий функціонал, який дозволяє обмінюватися даними з 1С бухгалтерією для повноцінного ведення бухгалтерського обліку в організаціях, які надають чи управляють житлово-комунальними послугами.

4 грудня 2020 року система Мій Дім Online випустила новий функціонал, який дозволяє обмінюватися даними з 1С бухгалтерією для повноцінного ведення бухгалтерського обліку ОСББ, управляючої чи обслуговуючої компанії, садового товариства чи котеджного містечка.

 

За допомогою спеціальної обробки, яку можна завантажити з системи Мій Дім Online, в 1С бухгалтерію можна буде вивантажити необхідні проводки.      

 

«Система Мій Дім Online забезпечує повний облік операцій по особовим рахункам мешканців, включаючи складні нестандартні алгоритми нарахувань, груповий друк квитанцій та звітність по кожному окремому особовому рахунку. 1С є улюбленою програмою більшості бухгалтерів. Саме тому ми надаємо можливість фахівцям користуватись знайомими та зручними інструментами. Стандартна конфігурація 1С бухгалтерії, у цьому випадку, дозволяє виконувати решту операцій бухгалтерського обліку підприємства таких як нарахування заробітної плати співробітникам, облік товарно-матеріальних цінностей, формування всіх необхідних звітів, тощо», коментує вихід нового функціоналу Керівник розробки Кирило Захаренков.

 

Експорт операцій з Мій Дім Online до 1С має гнучке налаштування та дозволяє бухгалтеру обрати, які бухгалтерські рахунки будуть використовуватись в проводках, що експортуються. Також можна вказати, які елементи довідників з 1С будуть використовуватись для аналітики за відповідними рахунками. 

 Даний експорт передбачає обмін інформацією з 1С один раз на місяць. В результаті даного обміну формується файл формату Excel з усіма необхідними операціями(див. Мал.2).

В 1С переноситься наступна інформація:

·       Нарахування за кожною зі статей

·       Субсидії за кожною зі статей

·       Пільги за кожною зі статей

·       Банківські платежі жителів по кожній зі статей (можливо відключити для уникнення дубляжу з проводками, що робить бухгалтер в 1С протягом місяця)

·       Готівкові платежі жителів через касу (можливо відключити для уникнення дубляжу з проводками, що робить бухгалтер в 1С протягом місяця)

Ще однією перевагою нового функціоналу є те, що сформований Excel файл можна використовувати для роботи з будь-якими іншими бухгалтерськими програмами, які використовуються для ведення обліку в ОСББ чи іншій організації, яка надає житлово-комунальні послуги.

 

Про систему Мій Дім OnlineТМ

Мій Дім Online - це хмарний сервіс для ведення обліку нарахувань для ОСББ, ЖБК, управляючих компаній, садових товариств та інших комунальних підприємств. SaaS продукт створено українською командою розробників.

Бухгалтеру та керівнику організації система допомагає автоматизувати ведення обліку, зокрема вносити дані, включаючи показники лічильників, виконувати розрахунки та нарахування, налаштовувати та формувати квитанції під власні потреби, відстежувати актуальність інформації щодо боржників, автоматично розподіляти оплати жителів завдяки інтеграціям з банківськими та платіжними системами ПриватБанк, iPay, portmone.com та спілкуватися із жителями за допомогою онлайн інструментів.

Для жителів в системі передбачено Кабінет мешканця, в якому можна сплатити комунальні рахунки онлайн, внести показники лічильників, залишити заявки технічним службам та відстежити їх статус виконання, залишити звернення до керівництва, брати участь в опитуваннях та переглядати бухгалтерські звіти про використання коштів.

 

Більше інформації про систему - https://miydimonline.com.ua/

Більше інформації про інтеграцію - https://miydimonline.com.ua/frontblock/bukhhalterskyi_oblik

За додатковою інформацією, будь ласка, пишіть нам – marketing@miydimonline.com.ua

Юлія Дружинська, Маркетинг менеджер системи Мій Дім Online


Контактна особа