pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:09 2020.11.18
star_border Додати в обрані

Для клієнтів АТ «Харківміськгаз» запустили нову багатофункціональну онлайн платформу 104.ua

Нова платформа 104.uа відкриває клієнтам унікальні онлайн сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку з різними газовими компаніями - незалежно від географії їх розміщення. Ці інноваційні рішення доступні з будь-якого девайса і особливо актуальні в умовах пандемії, тому що дозволяють взяти на себе турботу про близьких.

Розширено можливості Особистого кабінету на 104.ua - тепер є можливість з одного акаунта управляти особовими рахунками в різних газових компаніях, будь то постачальники газу або оператори ГРМ, незалежно від їх місця розташування. Користувач може приєднати до одного акаунту до 25 особових рахунків.

Інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua адаптований під всі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android і iOS.

«Така мультифункціональність дає клієнтам 104.ua можливість вирішувати поточні газові питання для квартир або будинків в будь-якій частині України. Під час пандемії це дозволяє допомогти, наприклад, батькам і родичам в інших регіонах - досить підключити їх особовий рахунок до свого облікового запису», - сказала Марина Зубова, начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Харківміськгаз».

На новій платформі 104.ua також реалізована функція оплати в «один клік» по рахунках за газ і за його доставку. У такому випадку розрахунок за двома рахунками проводиться одним платежем і дозволяє клієнтам заощаджувати на комісії.

Для користувачів Особистих кабінетів 104.ua, які зареєструвалися на колишній платформі, нові розширені можливості стали доступні автоматично. Нові клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб реєстрації акаунта на 104.ua - за номером телефону або е-mail.


Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків

+38 (067) 807 29 90 tc019863@gmail.com