pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:04 2020.10.30
star_border Додати в обрані

Більшість українських пошукачів надають перевагу роботі в пішій доступності від дому — дослідження Jooble

Jooble, один із провідних світових ресурсів з пошуку роботи, провів опитування українських пошукачів, під час якого виявив:
• скільки часу вони витрачають на дорогу до роботи наразі, та скільки хотіли би у майбутньому;
• переваги, які бачать у роботі, що знаходиться у пішій доступності до дому;
• які дані в описі вакансії допомогають пошукачам орієнтуватися, чи підходить вона їм;
• на які вакаснії пошукачі з великою ймовірністю не будуть відгукуватись і чому.

Більшість українських пошукачів надають перевагу роботі в пішій доступності від дому — дослідження Jooble

Сайт із пошуку роботи Jooble провів дослідження* як відстань від дому до роботи впливає на вибір вакансії пошукачами. На момент його проведення 53% опитаних відповіли, що фактично витрачають до однієї години, щоб дістатися на роботу, 18% — до пів години, 11% — до двох годин.

Після спілкування з респондентами в Jooble виділили кілька головних переваг, якими опитані пошукачі керуються при виборі місця роботи.

У першу чергу, пошукачі хотіли б, щоб дорога до роботи займала в середньому 30 хвилин пішки або 15-20 хвилин на транспорті. Головними плюсами близькості роботи до дому вони назвали можливість заощадити час та кошти, які вони хотіли б витратити на сон, особисте життя і домашні справи.

Також пошукачам важливо знати район вакансії для того, щоб орієнтуватися, чи підходить вона їм. Згідно з даними опитувань Jooble, людям, які проживають в містах з населенням до 1 млн, досить знати район міста, щоб зрозуміти, чи підходить вакансія за розташуванням. Для пошукачів, які живуть в містах-мільйонниках, цієї інформації недостатньо. Щоб орієнтуватися, їм необхідні більш детальні дані — наприклад, назва мікрорайону, вулиці і навіть номер будинку.

При описі зручного розташування роботи пошукачі також підкреслюють важливість хорошої транспортної розв'язки — наприклад, щоб дорога на роботу була без пересадок, транспортний шлях проходив поруч із домом і роботою, були доступні кілька варіантів транспорту, робота знаходилася в безпосередній близькості до метро.

Що ж стосується додаткових даних, як наприклад, відстань роботи від центру, то пошукачі рідко нею цікавляться. Крім того, іноді в невеликих містах бувають умовні центри міста, наприклад, історичні, які можуть суперечити географічним даним.

З великою ймовірністю пошукачі не будуть відгукуватися на вакансії компаній, що не вказують свою точну адресу. На їхню думку, чесні роботодавці не будуть приховувати цю інформацію. Також пошукачі відзначили, що їх більше цікавить фактичне місце потенційної роботи, а не адреса офісу, яку роботодавці часто вказують у вакансіях як місце для проведення співбесіди.

Довідка про Jooble

Jooble − це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, що входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.

* Всього в дослідженні Jooble взяли участь понад 500 респондентів. У якості дослідних методів були використані глибинні інтерв'ю з і онлайн-опитування на сайті ua.jooble.org.

Отримати додаткову інформацію можливо за адресою press@jooble.com

Контактна особа