pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:46 2020.10.23
star_border Додати в обрані

Розпочався Всеукраїнський марафон у підтримку екоініціативи школяра з Полтавщини

У підтримку 16-річного екоактивіста з Полтавщини, Ярослава Пісоцького, zero waste магазин Ecogrizzly запустив Всеукраїнський благодійний розпродаж товарів: 70% прибутку з покупок, які будуть здійснені з 20 по 30 жовтня, команда Ecogrizzly направить на розвиток ГО

20 жовтня 2020 року стартував Всеукраїнський благодійний еко-марафон у підтримку одного з наймолодших еко-активістів України - Ярослава Пісоцького, який у свої 16 років заснував громадську організацію «Зелені Ери» та за власні кошти, а також кошти рідних і знайомих, організовує систему роздільного збору й вивезення сміття у селах Жуки й Тахтаулове під Полтавою.

За Ярослава неодноразово писали в медіа, а репортажі демонстрували СТБ, Суспільний, UA:Перший. Тому він став впізнаваним у еко-колах. Незважаючи на це, ініціатива Ярослава не підтримується місцевою владою й потребує постійної фінансової підтримки для вивезення відсортованої вторсировини.

Екомарафон у підтримку юного еко активіста запустив zero waste магазин Ecogrizzly. 70% прибутку, який отримає Ecogrizzly від будь-якої покупки своїх товарів у цей період, магазин направить на рахунок ГО «Зелені Ери» після закінчення благодійного еко-марафону.

А на початку листопада кожному покупцеві, який долучився у такий спосіб до збору коштів, Ecogrizzly відправить звіт про проведену активність та документальне підтвердження їх переказу за призначенням.

Підтримати юнака й узяти участь у марафоні може кожен бажаючий, здійснивши покупку в Ecogrizzly.


Контактна особа