pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

09:18 2020.10.09
star_border Додати в обрані

В Харкові виявлено 7 випадків втручань в систему газопостачання

За останні три місяці поточного року спеціалісти газової компанії виявили 7 випадків незаконного втручання в мережу газопостачання. А це більше в два рази, ніж за такий же період в минулому році.

Випадки несанкціонованих врізок в газорозподільну систему були виявлені у Київському, Холодногірському, Немишлянському та Новобаварському районах міста. Лідером таких порушень є Немишлянський район – чотири випадки. Найпоширеніші способи незаконного споживання природного газу відбуваються шляхом врізки у підземний газопровід, газопровід в стіні, врізки в дворовий газовий ввід, що дає можливість користуватися газом в обхід приладу обліку та інше.

Завдяки найсучаснішому спеціальному обладнанню фахівці АТ «Харківміськгаз»  безпомилково виявляють місця незаконного використання газу. Після того, як виявлено факти незаконного відбору блакитного палива, фахівці газової компанії складають акти про порушення, здійснюють обмеження/припинення газопостачання на об’єкті споживача та стягують завдані збитки, в тому числі через суд.

Самовільне втручання в газову мережу становить загрозу для життя та здоров’я самих споживачів. Так як несанкціоноване підключення зазвичай відбувається «кустарним» методом і може стати причиною аварії чи вибуху.

Також споживання газу шляхом його крадіжок є більш витратним для споживача. Адже доводиться компенсувати збитки та оплачувати послуги з відключення та пуску газу.


Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків

+38 (067) 807 29 90 tc019863@gmail.com