pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:35 2020.09.15
star_border Додати в обрані

Заборгованність клієнтів АТ «Харківміськгаз» досягла 344 млн.грн.

Станом на 1 вересня борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед "Харківміськгазом" становлять 344 млн. грн. В той же час борг компанії перед Оператором ГТС за надані послуги становить 3,56 млн. грн., що в 96 разів менше неплатежів споживачів перед "Харківміськгазом".

На рівень боргів та розрахунки з оператором ГТС вплинули складна економічна ситуація та мораторій на застосування штрафних санкцій до боржників, введений урядом через пандемію коронавірусу.

«Ми направили до парламенту Інформацію щодо розрахунків з Оператором ГТС та розрахунків з нами з боку споживачів. Там чітко видно, що споживачі винні нам в РАЗИ більше, ніж ми винні Оператору ГТС. В першій половині року через коронавірус підприємство дуже складно збирало кошти за послугу розподілу. Деякі споживачі вважали, що уряд дозволив їм взагалі не платити, хоча діє лише мораторій», - зазначив в.о. фінансового директора АТ «Харківміськгаз» Олег Ущенко

За місяць до опалювального періоду "Харківміськгаз" закликає клієнтів не допускати нарощування боргів та вчасно розраховуючись за надані послуги, адже від цього залежить надійність газопостачання та розрахунки з Оператором ГТС.


Контактна особа

Татьяна Черкасова

АТ "Харківміськгаз", Харків

+38 (067) 807 29 90 tc019863@gmail.com