pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

14:47 2020.09.15
star_border Додати в обрані

В Україні з'явився перший сервіс для порівняння цін на газ та зміни постачальника

Перший в Україні сервіс порівняння цін на газ для побутових споживачів «Газотека» запрацював у тестовому режимі.

Перший в Україні сервіс порівняння цін на газ для побутових споживачів «Газотека» запрацював у тестовому режимі.

Наразі сервіс, розміщений на сайті https://gasoteka.ua-energy.org/, дозволяє отримати у зручному вигляді актуальну інформацію щодо цінових пропозицій постачальників природного газу, доступних у конкретному регіоні. Також він дає можливість порівняти ціни від більш ніж 30 компаній та оцінити потенційну економію від зміни постачальника протягом року.

Відеоінструкція для користувачів «Газотеки» доступна за лінком https://youtu.be/cHJslj-4TRw

В перспективі команда сервісу планує розширити функціонал таким чином, щоб користувачі могли подавати необхідні документи та заяву на приєднання до обраного постачальника, а також на сайті «Газотеки» повністю проходити та відстежувати процедуру зміни постачальника газу.

Зважаючи на те, що сервіс працює в тестовому режимі, розробники заохочують усіх гравців ринку та користувачів послуг газопостачання надсилати відгуки і побажання стосовно зручності користування сервісом і можливих функцій на адресу gasoteka@ua-energy.org .

Розробила ідею сервісу та допомагає втілювати проєкт — ГО «ДІКСІ ГРУП».

Нагадаємо, що з 1 серпня газопостачальні компанії отримали можливість вільно встановлювати ціну на газ для населення, а споживачі - вільно обирати постачальника і оптимальну ціну.

Перша згадка на сайті  Українська Енергетика: https://ua-energy.org/uk/posts/v-ukraini-ziavytsia-servis-dlia-porivniannia-tsin-na-haz-ta-zminy-pos...


Контактна особа

Алексей Пилипенко

Українська Енергетика, Київ