pixel mautic

Що нового у бізнесі користувачів Deadline?
Кожен понеділок розповідаємо про це журналістам України!

Щоб прочитати реліз або безкоштовно розмістити свій:

15:16 2018.02.01
star_border Додати в обрані

Доктор Хауз по-українськи: як недорого пройти діагностику та лікування за кордоном

АСК «ІНГО Україна» запускає програму страхування, яка дозволяє лікувати важкі хвороби за кордоном

Страхова програма «Світова медицина» покриває лікування складних захворювань, які є виключенням у більшості програмах ДМС. Серед них: онкологія, окремі серцево-судинні захворювання, нейрохірургія, лікування, пов'язане з пересадкою органів тощо.

АСК «ІНГО Україна» запускає програму страхування, яка дозволяє лікувати важкі хвороби за кордоном.

Страхова програма «Світова медицина» покриває лікування складних захворювань, які є виключенням у більшості програмах ДМС. Серед них: онкологія, окремі серцево-судинні захворювання, нейрохірургія, лікування, пов'язане з пересадкою органів тощо.

«Часто трапляється, що єдиний можливий варіант підтвердження діагностики, консультації, лікування та реабілітації є лише за кордоном», – зазначає заступник голови правління АСК «ІНГО Україна» Віктор Шевченко. – «Саме для таких ситуацій ми створили спеціальну страхову програму «Світова медицина». Вона дає людям більші можливості і відкриває доступ до провідних медичних експертів в своїх областях і зарубіжної медицини з високим рівнем медичного обладнання».


Умови програми дозволяють проходити діагностику і лікування вперше виявлених хвороб в кращих клініках Європи, Ізраїлю та США. У разі настання страхового випадку страхова компанія компенсує не лише медичні послуги і лікарські засоби, а й транспортні витрати, проживання пацієнта і супроводжуючої особи, послуги перекладача та перекладів.


Максимальна страхова сума на всі періоди страхування складає 2 млн.євро. Ліміт страхової суми на 1 рік – 1 млн.євро. Загальний субліміт страхового відшкодування на лікарські засоби, придбані на території України протягом всіх періодів страхування, складає 50 тис. євро.
Страхуватися за програмою «Світова медицина» можуть особи віком від 0 до 64 років, але за умови заповнення медичної анкети.
Навіть після отримання медичної допомоги за кордоном застрахована особа може продовжити дію полісу на наступний період.

***

Для довідки:
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 22-річний досвід роботи на ринку. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Команда ІНГО Україна – це понад 500 співробітників у 25 філіалах, що працюють у всіх регіонах України. 26.12.2017 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

Контактна особа