pixel mautic

Deadline - сервіс №1 для журналістів в Україні. Дізнайтесь як ми допомагаємо журналістам і як це працює для експертів чи піарників.

Deadline Блог - сервіс №1 для журналістів України
Главная > Блог > Огляд > Євген Романенко: мінімум 350 наших експертів поділяться знаннями та аналітикою зі ЗМІ
Євген Романенко: мінімум 350 наших експертів поділяться знаннями та аналітикою зі ЗМІ
Огляд

Євген Романенко: мінімум 350 наших експертів поділяться знаннями та аналітикою зі ЗМІ

За півроку роботи медіа-платформа Deadline стала популярною серед науковців.

03.07.2018 11:42 Фото: jcomp / Freepik
Автор:

Євген Романенко: мінімум 350 наших експертів поділяться знаннями та аналітикою зі ЗМІ

Медіа-платформа Deadline.com.ua працює на ринку України вже півроку. За цей час на ресурс звернуло увагу і наукове співтовариство. Проректор Міжрегіональної академії управління персоналом, доктор наук з державного управління, Заслужений юрист України, Президент Всеукраїнської асамблеї докторів наук державного управління Євген Романенко розповідає про переваги Deadline для студентів і експертів.

- Яка важливість проекту Deadline.com.ua для медіа-ринку України?

Є.Р.: Насправді значимість такого проекту досить висока. Нас зацікавив цей проект по ряду причин. Я представляю з одного боку навчальний заклад, і ми з колегами розглядали проект в першу чергу, як майданчик для підготовки фахівців в області PR, засобів масової інформації. Крім того, у нас на базі Міжрегіональної академії управління персоналом працюють безліч громадських організацій, які представляють вчених за профілем в різній діяльності. Наприклад, я представляю Асамблею докторів наук державного управління. Нас в асамблеї близько 350 осіб, ми відповідаємо за широкий пул питань, пов'язаних з державним управлінням. Тому нам цікавий проект ще і як майданчик для спілкування з журналістами для донесення важливої ​​інформації, беручи участь в ролі експертів.

- Яким чином будується робота з медіа-платформою і експертами Асамблеї?

Є.Р.:  Нам цікаво переглядати раз в день запити на надання коментарів. Вони бувають найрізноманітніші, зі сфери економіки, народного господарства, суспільної культури і багато інших. Адже це спосіб підвищувати власний імідж, піарити себе без окремої людини, а також поширювати ті ідеї і знання які у нас є.

Для нас важливо підкреслити свою експертність, ділитись знаннями і давати дієві рекомендації з тих чи інших питань. Зараз насправді імідж експертів дуже низький. Є ті, які вважають себе «експертами у всьому» і вважають, що можуть давати поради в області державного управління, економіки і фінансів, політичного курсу. Це просто смішно. Ми ж хочемо дати можливість тим людям, чиї наукові заслуги визнані державою (доктора наук, доценти, кандидати наук), висловлювати дійсно професійну точку зору, адже за кожним з них стоїть життєвий досвід, роки наполегливої ​​роботи, яка може бути не помітна з першого погляду.

Саме з цієї причини медіа-платформа Deadline стала для нас новим цікавим інструментом, який дозволив би вибудовувати ефективні комунікації з журналістами. Ми уклали договори про співпрацю, як з об'єднанням громадських організацій, так і з вищим навчальним закладом Міжрегіональною академією управління персоналом.

- На ваш погляд, наскільки проект затребуваний в Україні?

Є.Р.:  Вважаю, що такий проект просто необхідний. На європейському медіа-ринку давно функціонують подібні проекти, і я дуже радий, що Deadline з'явився і в Україні. Це вирішує цілий ряд питань і проблем, як журналістів, так і експертів. Сьогодні журналістам явно бракує експертної та точної інформації. Якщо подивитися ефір вітчизняних телеканалів, то там висловлюються одні і ті ж експерти з разу в раз. Ні альтернативної точки зору, немає нових молодих вчених, знавців. Про що це говорить? Про дефіцит інформації, про відсутність в базі контактів інших професіоналів і про небажання редакторів розширяти бази експертів.

Deadline якраз і вирішує ці проблеми. На одній платформі є контакти і форми для зв'язку відразу з сотнями експертів. Досить просто залишити запит, і спікер сам відповість на нього. Це суттєво економить час на створення журналістського матеріалу, а також допомагає молодим і талановитим експертам заявити про себе.

 

Також портал допоможе отримати досвід молодим журналістам: студентам і випускникам. Більшість редакцій не готові співпрацювати з молоддю, а віддають перевагу досвідченим кореспондентам. Платформа допомагає новачкам в професії створити якісний контент, який візьме будь-яке ЗМІ. Це перша ступінь для фахівців.

Зараз ми відпрацьовуємо внутрішню схему роботи, щоб з вересня вже точніше виступити в проекті, ставлячи питання і отримуючи відповіді. Так що ЗМІ можна вже почати продумувати перпективні плани по матеріалам для майбутніх цікавих статей.

- Дякуємо за бесіду!


Якщо у вас залишилися питання по матеріалу або виникли додаткові питання, поділіться з нами! Щоб запропонувати нову тему для блогу - напишіть на contact@deadline.com.ua. Щоб читати нас у Фейсбук, натисніть сюди. 

Євген Романенко
Євген Романенко

Доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, проректор Міжрегіональної Академії управління персоналом. Головний редактор збірника «Публічне урядування», Президент Всеукраїнської Асамблеї докторів наук з державного управління, член Національної спілки журналістів України.

Безкоштовнi Уроки PR Поштою

Рекомендації та цікаві кейси на тему піару та медiа для бізнесу і окремих фахiвцiв

Пресс-служба глазами журналиста: чего на самом деле не хватает пиарщикам
Огляд
Автор: Карина Крупенченкова

Какие претензии предъявляют пиар-специалистам журналисты и как повысить эффективность работы пресс-службы.

14.01.2019 10:33
Итоговый выпуск №11: итоги медиа рынка 2018 года
Огляд
Автор: Карина Крупенченкова

Самые интересные, важные и запоминающиеся события 2018 года.

11.01.2019 10:53
10 самых популярных статей Deadline.com.ua
Огляд
Автор: Карина Крупенченкова

Мы собрали десять самых популярных статей Deadline.com.ua по мнению читателей блога.

08.01.2019 11:39
Мир соцсетей-2018: обзор событий и трендов
Огляд
Автор: Карина Крупенченкова

В прошлом году средний пользователь проводил в соцсетях по крайней мере 30 % от всего времени, что он находился онлайн. Маркетинговая компания Mediakix подсчитала, что больше всего люди «залипают» в YouTube, а меньше всего — в Twitter. При этом подростки могут оставаться онлайн до 9 часов в день (!). Теперь нет сомнений: соцсети смогли завоевать очень важное место в нашей повседневной жизни. Поэтому підсумуймо, что важного случилось в мире Facebook, Twitter и других платформ в 2018 году.

03.01.2019 09:53
Самые громкие провалы 2018 года
Огляд
Автор: Карина Крупенченкова

Медиа, фильмы, проекты, которые провалились с треском.

21.12.2018 10:34
Показати ще
Порадити статтю

Маєте компетентну думку?
Напишіть зараз у ЗМІ

Кофе и кофе-оборудование
Академия Гостеприимства
14.01.2019 12:46
6 Дн.
17 Дн.

Розкажіть безкоштовно журналісту про себе, свій бренд або компанію

Почніть зараз!

Обрати медіа

Будьте на зв'язку
з нами!

Підписуйся на нас в
Щоб слідкувати за терміновими запитами журналістів або матеріалами блогу